عمومی

کلنگ یازدهمین مدرسه بانک اقتصاد نوین در زیرکوه به زمین خورد

طی مراسمی با حضور مدیرکل مشارکتهای مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، کلنگ یازدهمین مدرسه بانک اقتصاد نوین در زیرکوه به زمین خورد.

طی مراسمی با حضور مدیرکل مشارکتهای مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، کلنگ یازدهمین مدرسه بانک اقتصاد نوین در زیرکوه به زمین خورد.
به گزارش خبرگزاری فارس از زیرکوه، صبح امروز با حضور مدیرکل مشارکتهای مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، مدیر روابط عمومی بانک اقتصاد نوین کشور و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ یازدهمین مدرسه بانک اقتصاد نوین کشور در زیرکوه به زمین زده شد.
فاطمه فروزان مدیر روابط عمومی بانک اقتصاد نوین کشور در این مراسم با بیان اینکه این آموزشگاه یازدهمین مدرسه ساخته شده توسط بانک اقتصاد نوین در سطح کشور است، اظهار داشت: امیدواریم این جریان مستمر و مستدام باشد و فرزندانی در این مدارس تربیت شوند که ایرانی آباد و سربلند را بسازند.
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان خراسان جنوبی نیز در این مراسم از حمایتهای خیران در مدرسهسازی تشکر کرد و گفت: در هفدهمین جشنواره خیرین مدرسهساز استان، خیران گرانقدر مبلغ 17 میلیارد تومان تعهد کردهاند.
محمدرضا بیکی با بیان اینکه اعتبارات استانی در بحث ساخت مدارس حدود 9 میلیارد تومان بوده است، تصریح کرد: 50 درصد اعتبارات پروژههای افتتاحی در دهه فجر امسال به همت خیران تأمین شده و کمک خیران در این راه چیزی حدود دو برابر اعتبارات استانی بوده است.
وی گفت: ساختمان این آموزشگاه با 460 متر زیربنا و اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال توسط بانک اقتصاد نوین ساخته خواهد شد که امیدواریم تا سال آینده به بهرهبرداری برسد.
لازم به ذکر بوده که قرار است این آموزشگاه به مرکز آموزش استثنایی شهرستان تبدیل و دانشآموزان معلول و استثنایی از فضای این آموزشگاه استفاده کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا