عمومی

کمک 380 میلیون ریالی مردم زیرکوه به جشن عاطفه ها در سال گذشته

مدیر کمیته امداد زیرکوه گفت:در سال 94 مردم شهرستان بیش از 380 میلیون ریال به پایگاههای جشن عاطفه ها کمک کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،خداداد مظاهری فر در مراسم آغازین جشن عاطفه ها که با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی در دارالقرآن امام حسن مجتبی (ع) شهر حاجی آباد برگزار شد،اظهارداشت:جشن عاطفه ها در جامعه اسلامی توسعه و ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری را به همراه دارد.
مدیر کمیته امداد زیرکوه،با بیان اینکه جشن عاطفه ها سبب انقاق و حس نوعدوستی در بین آحاد مردم فهیم ایران اسلامی می شود، خاطر نشان کرد: امسال جشن عاطفه‌ها در دو مرحله شهریور و مهر ماه برگزار می‌شود می شود و امیدواریم امسال نیز همچون سال های گذشته شاهد حضور ملت بزرگ ایران اسلامی در این مراسم خداپسندانه باشیم.
مظاهری فر تصریح کرد:جشن عاطفه ها در سال جاری با رویکرد جدیدو درقالب یک جشن برگزار خواهد شد و از نصب چادر و پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی در معابر خودداری خواهد شد.
وی از کمک 38 میلیون تومانی مردم شهرستان به پایگاههای جشن عاطفه ها در سال گذشته خبرداد و افزود:این کمک ها بین 900 دانش آموز نیازمند زیرکوه توزیع شد.
مدیر کمیته امداد زیرکوه با بیان اینکه جشن عاطفه ها در مدارس شهرستان نیز برگزار خواهد شد،تصریح کرد:کمک های جمع آوری شده در این مراسم بین دانش اموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا