عمومی

گلایه امام جمعه زیرکوه از فرماندهی انتظامی استان

امام جمعه زیرکوه با گلایه از عدم حضور فرمانده انتظامی استان در شهرستان زیرکوه گفت: اینجا یک شهرستان مرزی است و ما انتظار داشتیم فرمانده انتظامی استان حداقل یک بار در این چند سال به شهرستان زیرکوه سر می زدند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام مرتضائی نیا در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی زیرکوه با تقدیر از زحمات فرمانده نیروی انتظامی زیرکوه، از عدم حضور فرمانده انتظامی استان در شهرستان زیرکوه، گلایه کرد و گفت: اینجا یک شهرستان مرزی است که کیلومترها مرز مشترک با افغانستان دارد بنابراین سردار انتظامی باید قدم به قدم مرز را ببیند و راه برود.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:ما انتظار داشتیم فرمانده انتظامی استان حداقل یک بار در این چند سال به شهرستان زیرکوه سر می زدند و امروز هم توقع ما این بود که اگر مراسم تودیع و معارفه ای بود، باید خود سردار می آمدند.
حجت الاسلام مرتضایی نیا، با اشاره به خصوصیات سرهنگ بخشی،بیان داشت: ایشان 4 سال خدمت صادقانه کردند و مشی سرهنگ بخشی مردمی بودن و پشتکار ایشان بود و در همه مراسم خالصانه و بدون غل و غش حاضر بودند که این جای تقدیر دارد.
وی خواستار نگاه ویژه به ساخت و ساز ستاد فرماندهی شهرستان شد و گفت: امیدواریم فرماندهی استان نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشد.
امام جمعه زیرکوه با بیان سفارشاتی از مقام معظم رهبری ،خاطرنشان کرد:ارتباط با خداوند باید حفظ شود چون اگر ازتباط با خداوند برقرار شود هیچ قدرتی نمی تواند بر آنها برتری پیدا کند بنابراین ارتباط با خدا وند و برگزاری کلاسهای اخلاق و جلسات مذهبی باید گسترش پیدا کند.
وی با تاکید بر ارتباط بیشتر با مردم،گفت: مردمی بودن،اقتدار همراه با صمیمیت ، پایبندی به قانون، جرات و گستاخی در برابر برخی مفاسد اجتماعی از خصوصیاتی است که باید پرسنل نیروی انتظامی به آن توجه بیشتری داشته باشد.
امام جمعه زیرکوه تاکید کرد: باید نقاط قوت و ضعف شناسایی شود و روی این نقاط کار کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا