عمومی

یادواره شهدای وحدت و عشایر شهرستان زیرکوه در روستای بارنجگان برگزار شد

به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس و با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا،یادواره شهدای وحدت و عشایر شهرستان زیرکوه در روستای بارنجگان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،همزمان با ایام هفته دفاع مقدس و با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا،یادواره شهدای وحدت و عشایر شهرستان زیرکوه در روستای مرزی بارنجگان برگزار شد.
امام جمعه زیرکوه در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس بر گرامی داشت این هفته تاکید کرد و اظهارداشت:باید هفته خاطرات دفاع مقدس نسل به نسل به آیندگان منتقل گردد زیرا دشمن به دنبال ابن است که دفاع مقدس به فراموشی سپرده شود.
حجت الاسلام مرتضائی نیا با تاکید بر حفظ ارزشهای نظام،خاطرنشان کرد:این ارزشها یعنی نماز، دعا،ولایت پذیری ،نماز جماعت ونماز جمعه باید حراست شود و در جامعه زنده بماند.
وی تاکید کرد:جوانان انقلابی بودن انقلابی ماندن وتفکر انقلابی را سرلوحه کارخودقرار دهند.
امنیت امروز جامعه مرهون خون شهدا و وجود ولایت فقیه است
فرمانده انتظامی زیرکوه نیز در این مراسم،ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،اظهارداشت:امروزباید یاد وخاطره شهدا در جای جای نظام اسلامی جاری وساری باشد،چرا که این امنیتی که داریم مرهون خون شهدا و وجود ولایت فقیه درجامعه است.
سرهنگ جواد بخشی جوانان را به مطالعه عملیات های دفاع مقدس توصیه نمودو بیان داشت: جوانان باید هوشیار ,بصیر , و آگاه باشند و توطئه های دشمن را بشناسند.
وی اذعان داشت:امروز دشمن باابزار جنگ نرم خود که گوشی های همراه و شبکه های اجتماعی هستند به داخل خانه های ما نفوذ کرده است و ما باید با سلاح بصیرت به جنگ دشمن برویم.
قرائت دکلمه،اجرای سرود،سخنرانی و مداحی از دیگربرنامه های اجرا شده در این یادواره بود.
همچنین در پایان این یادواره از خانواده معظم شهدا و پیشکسوتان بسیج عشایر تجلیل شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا