عمومی

یادواره شهدای گمنام زیرکوه ششم مهر ماه برگزار می شود

شهردار حاجی آباد گفت: یادواره 5 شهید گمنام شهرستان زیرکوه ششم مهر ماه ،در بوستان بزرگ شهدای گمنام حاجی آباد برگزار می شود.

شهردار حاجی آباد گفت: یادواره 5 شهید گمنام شهرستان زیرکوه ششم مهر ماه ،در بوستان بزرگ شهدای گمنام حاجی آباد برگزار می شود.
به گزارش زیرکوه نیوز؛احسان کریمدادی ظهر امروز در نشست هم اندیشی برگزاری یادواره شهدای گمنام زیرکوه،اظهارداشت:به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه دفاع مقدس ویادواره 5 شهید گمنام شهر حاجی آباد در بوستان بزرگ شهدای گمنام حاجی آباد برگزار خواهد شد.
شهردار حاجی آباد با بیان اینکه نمایشگاه دفاع مقدس از چهارم مهر ماه به مدت 3 روز دایرخواهد بود، خاطرنشان کرد: دراین نمایشگاه عملکرد دستگاههای اجرایی شهرستان با رویکرد و حال و هوای دفاع مقدس به مردم معرفی خواهد شد.
کریمدادی تصریح کرد: در طول سه روز برگزاری این نمایشگاه برنامه های فرهنگی نظیر خاطره گویی و شب شعر دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
وی از برگزاری یادواره شهدا با حضور پیشکسوتان دفاع مقدس در ششم مهرماه خبرداد و افزود: باید تلاش و جدیت بر این باشد تا آرمان‌ها و اهداف والای شهدا و سبک و سیره زندگی آنها در جامعه و به ویژه در بین نسل جوان گسترش یابد که در این زمینه برگزاری یادواره‌ شهدا و اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و معنوی نقش و تاثیر بسزایی در ترویج فرهنگ شهادت دارد.
شهردار حاجی آباد تصریح کرد: امیدواریم با برگزاری چنین یادواره‌های‌هایی در مسیر اعتلا و ترویج آرمان‌های شهدا گامی کوچک برداشته و بتوانیم زمینه‌ساز نشر و ترویج این فرهنگ ناب در بین مردم و به ویژه جوانان و نوجوانان بوده و آینده نظام را با توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تضمین کنیم.
کریمدادی اضافه کرد: فاز اول بوستان بزرگ شهدای گمنام شهرحاجی آباد همزمان با برگزاری یادواره شهدای گمنام به بهره برداری خواهد رسید.
بوستان شهدای گمنام در زمینی به مساحت 17 هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال درحال احداث می باشد و یکی از مهمترین اقدامات شهرداری در راستای رفاه حال شهروندان احداث این بوستان در شهر حاجی آباد است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا