عمومی

یادواره شهید بسیجی محمدرضا بابک در زیرکوه برگزار شد+تصاویر

در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی و به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطر شهدای این نیرو، یادواره شهید محمد رضا بابک با عنوان آبروی محله، افتخار کوچه‌ها در زیرکوه برگزار شد.

در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی و به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطر شهدای این نیرو، یادواره شهید محمد رضا بابک با عنوان آبروی محله، افتخار کوچه‌ها در زیرکوه برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از زیرکوه، همزمان با چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی و با حضور امام جمعه، جمعی از مسئولان، خانواده شهدا و حضور پرشور مردم شهر حاجی‌آباد امشب برنامه آبروی محله، افتخار کوچه‌ها با هدف ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و گرامیداشت یاد و خاطر شهدای نیروی انتظامی شهرستان زیرکوه برگزار شد.
فرمانده ناحیه انتظامی زیرکوه در این یادواره با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی اظهار داشت: افتخار داریم در محفلی که مزین به نام شهیدی والامقام است حضور پیدا کردیم و این توفیقی است که نصیب هر کس نمی‌شود و باید قدردان این توفیق الهی باشیم.
جواد بخشی با بیان اینکه این افتخار نصیب من و همکارانم در نیروی انتظامی است که ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم،خاطرنشان کرد: امروز در باغ شهادت در نیروی انتظامی باز است و هر روز بهترین نیروهای ما در دفاع از امنیت، حیثیت، ناموس و شرف این مملکت به درجه رفیع شهادت نائل می‌آیند.
وی تاکید کرد: راه و روش زندگانی شهدا یکی از الگوهایی است که مردم باید در زندگی خود از آن پیروی کنند و به منظور ادای دین خود به شهدا ادامه‌دهنده این راه باشند.
در این برنامه که در جلوی منزل پدر شهید محمد رضا بابک برگزار شد، یاد و خاطر این شهید گرامی داشته شد و از خانواده این شهید والامقام تجلیل شد.
قرائت دلنوشته توسط دختر شهید، اجرای سرود و مرثیه‌سرایی از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این یادواره بود.
نیروی انتظامی شهرستان زیرکوه در راه حفظ امنیت و مبارزه با سوداگران مرگ و اشرار مسلح پنج شهید گلگون کفن تقدیم انقلاب کرده که شهید محمد رضا بابک یکی از این شهداست که در اول خردادماه 1383 در مبارزه با اشرار مسلح افغانی در شهرستان زیرکوه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا