عمومی

یاد شهدا نباید از ذهن ها خارج شود/وزیرخارجه فرانسه دلال آمریکاست

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه یاد شهدا را باید زنده نگه داشت، گفت:سرمایه کشور ما شهدا هستند و یاد شهدا نباید از ذهن ها خارج شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز؛حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدرخطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،ضمن توصیه به تقوای اظهارداشت: رعایت تقوی الهی نمی گذارد انسان علیه برادر مومن خودش حرف بزند و خود تقوی الهی کنترلی است در برابر رفتارهای زننده انسان.
امام جمعه زیرکوه با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) بیان داشت: تسبیحات حضرت فاطمه از هزار ذکر بالاتر است و سعی کنید این ذکر را مدام تکرار کنید چون در کارها گشایش می آورد.
وی اذعان داشت: تا می توانید برای حضرت فاطمه جلسه بگیرید تا فردای قیامت که صدا زدند این الفاطمیون، شرمنده حضرت فاطمه نشویم.
حجت الاسلام مرتضائی نیا گفت:اولین کسی که فردای قیامت قبل از همه ائمه وارد بهشت می شود،‌حضرت فاطمه زهرا است که این نشان دهنده منزلت و جایگاه آن حضرت است و باید به خودمان ببالیم که مادرمان فاطمه زهراست.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه یاد شهدا را باید زنده نگه داشت، خاطرنشان کرد،سرمایه کشور ما شهدا هستند و یاد شهدا نباید از ذهن ها خارج شود.
وی با بیان اینکه جوانان وصیت نامه شهدا را بخوانند، تاکید کرد: درسی که شهدا به ما دادند درس ولایت مداری و حرکت در مسیر ولایت است و آنچه مهم است راه شهدا و عزتی است که شهدا به ما داده اند.
حجت الاسلام مرتضائی نیا ادامه داد: متاسفانه برخی از اسم شهدا و از برگزاری یادواره شهدا ناراحت می شوند و می گویند ممکن است خانواده شهدا ناراحت شوند بنیاد شهید نهادی است که می تواند نقش بسیار مهمی در زنده نگه داشتن شهدا داشته باشد.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به بشارت رهبر معظم انقلاب به وزیر اوقاف سوریه مبنی بر آغاز شمارش معکوس فروپاشی رژیم صهیونیستی،گفت: نشانه هایی در سرزمین های اشغالی دیده می شود که این فروپاشی آغاز شده است.
مرتضائی نیا گفت:اسرائیل در شرایط فعلی با مشکلات سیاسی، اقتصادی و امنیتی روبرو است و فساد مالی سران رژیم صهیونیستی کاری کرده است که دوستداران این رژیم در غرب مشکوک هستند که آیا این رژیم باقی خواهد ماند یا نه.
وی با اشاره به سفر وزیر خارجه فرانسه به ایران،‌بیان داشت:‌این فرد دلال آمریکاست و این فرد قبل از ورود موضع گرفت که من برای سه موضوع موشکی،‌برجام و موقعیت ایران در منطقه وارد ایران می شوم.
مرتضائی نیا از مواضع اقتدار مسئولان نظام در قبال این مباحث تشکر کرد و بیان داشت:‌در قبال اینها باید با همین محکمی ایستاد و اگر این مواضع محکم حفظ می شد، آمریکائی ها و انگلیسی ها و اسرائیلی ها عربده کشی نمی کردند و برجام به این جا ختم نمی شد.
امام جمعه زیرکوه اذعان داشت: این مردم عزتمند هستند و عزتشان باید حفظ شود و آنچه انتظار دارند، همین مواضع محکم و مستحکم است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا