عمومی

۱۰ پروژه عمرانی در شهرستان زیرکوه به بهره‌برداری رسید

همزمان با سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ایران تعداد ۱۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در زیرکوه به بهره برداری رسید.

همزمان با سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ایران تعداد ۱۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال و با حضور مسئولین در سطح روستاهای بخش مرکزی شهرستان زیرکوه کلنگ زنی و به بهره برداری رسید که ۱۵ هزار نفر از مزایای آن بهره‌مند خواهند شد.
به گزارش زیرکوه نیوز، فرماندار زیرکوه در مراسم افتتاح آسفالت و بهسازی خیابان اصلی روستای بمرود که با حضور امام جمعه شهرستان و جمعی از مدیران ادارات زیرکوه برگزار شد، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: افتتاح اینگونه پروژه‌ها آن هم در چنین ایامی امر مبارکی است ولی قطعا کافی نیست.
وی ضمن دادن قول تلاش و پیگیری در خصوص مشکلات روستاهای بخش مرکزی و به خصوص مشکل آب شرب و کشاورزی این روستاها گفت: دولت پیوسته در تلاش بوده که این اقدامات و پروژه‌ها ادامه دار بوده و تعطیل نشود.
همچنین بهره برداری از طرح آبیاری تحت فشار و قطره ای باغات پسته و انگور، افتتاح طرح انتقال آب به وسیله لوله از چاه کشاورزی از دیگر پروژه‌هایی بود که توسط مسئولین به بهره برداری رسید که در مجموع این دو طرح برای 11 نفر اشتغال مستقیم و 12 نفر اشتغال غیر مستقیم ایجاد شده است.
در ادامه این مراسم مسئولین با حضور در گلزاری شهدای روستای بمرود ضمن قرائت فاتحه و اهدای لوح به خانواده شهید مهدی رضایی، یاد و خاطره این شهید و دیگر شهدای گرانقدر این روستا را گرامی داشتند.
بهره برداری از استخر دو منظوره روستای شاهرخت، کلنگ زنی مرکز بهداشتی درمانی بارنجگان، افتتاح پارک و آسفالت معابر روستایی از دیگر پروژه‌های قابل اجرا و بهره برداری در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان بود که با افتتاح این پروژه‌ها 15 هزار نفر از مزایای آن بهره مند خواهند شد.
نسیم

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا