عمومی

15 خرداد سند مبارزه ملت ایران با استکباراست/سند 2030 سند خیانت به نظام و مردم است

امام جمعه زیرکوه در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آبادگفت:15 خرداد ماه سند مخالفت ملت ایران با استکبار، نشانده شدن بذر انقلاب اسلامی وشناسنامه جمهوری اسلامی ایران است و نباید از خاطره ها محو شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت السلام غلامرضا مرتضایی نیا در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر حاجی آباد با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه تمرین تقوی الهی است،اظهارداشت: تقوی الهی یعنی مراقبت و یعنی اینکه انسان بداند خداوند متعال مراقب ماست و همه اعمال ما را کنترل می کند.
امام جمعه زیرکوه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان بر تلاوت قران کریم و خواندن دعاهای مخصوص این ماه تاکید کرد و گفت: ماه مبارک رمضان ماه بهار بندگی و تقوی است.
مرتضائی نیادر خطبه دوم نیز ضمن توصیه به تقوای الهی به بیان مهمترین مناسبتهای جاری و در پیش رو پرداخت.
وی با اشاره به سالروز درگذشت آزاده سرافراز سید علی اکبر ابوارابی گفت:آزادگان تندیس های استقامت اند رفتار مرحوم ابوترابی به حدی بود که افسران بعثی را متزلزل کرده بود.
15 خرداد سند مبارزه ملت ایران با استکباراست
حجت الاسلام مرتضایی نیا در ادامه با اشاره به سالروز قیام ۱۵ خرداد ،تاکیدکرد :این روز سند مخالفت ملت با استکبار نشانده شدن بذر انقلاب اسلامی در این روز؛شناسنامه جمهوری اسلامی ایران است و نباید از خاطره ها محو شود.
امام جمعه زیرکوه دستاوردهای ۱۵خرداد را وحدت ملی و‌رسوا شدن شاه و بی نتیجه ماندن تبلیغات مقدس مآبها عنوان کرد.
خطیب جمعه زیرکوه در ادامه به واقعه جانسوز مدرسه فیضیه و‌وفات حضرت خدیجه اشاره و‌گفت:باید حضرت خدیجه را از غربت در بیاوریم و روی ابعاد شخصیتی ایشان کار کنیم.
مرتضائی نیا بیان داشت:اگر زندگی حضرت خدیجه کبری تبیین شود برای نکاتی همچون اقتصادمقاومتی ؛ترویج ازدواجهای آسان همسرداری و تربیت فرزندان در کشور مفید است.
حجت الاسلام مرتضایی نیا به ارتحال ملکوتی امام راحل اشاره و‌گفت: نام و یاد امام همواره زنده و راهگشای مسیر ملت جمهوری اسلامی ایران است.
وی ادامه داد: به امام و انقلاب جفا نکنیم آن حضرت روزی که آمد ۹میلیون به استقبالش آمدند و روزی که به دیدار خداوند رفت بیش از ده میلیون نفر بدرقه اش کردند .
خطیب جمعه زیرکوه شاخصه های خط امام را:پایبنذی به ولایت فقیه، دشمن شناسی ،دشمن ستیزی ،توجه به محرومان، داشتن ادبیات انقلابی و دغدغه مشکلات مردم را عنوان کرد.
وی با اشاره به سالروز انتخاب حضرت امام خامنه ای به رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی توسط خبرگان رهبری اشاره و‌گفت :امام راحل فرمودند:آقای خامنه ای نعمتی است که خدا به ما داده و در بین متعهدان به اسلام و مبانی آن چون خورشیدی می درخشد.
حجت الاسلام مرتضائی نیا با بیان اینکه ولایتمداری به شعار نیست بلکه به عمل است ،افزود: امروز بازار شعار خیلی خوب است اما آنجا که باید عمل کنند از عمل خبری نیست.
سند 2030 سند خیانت به نظام و مردم است
وی با اشاره به سند 2030 ،تاکیدکرد:سند 2030 سند خیانت به نظام و مردم است ،با سند 2030 می خواهند با زور ما را تبدیل به شهروند غربی کنند این سند ،سند خیانت به نظام و مردم است مقام معظم رهبری رهبری و مراجع تذکر دادند اما کو گوش شنوا؟؟؟
امام جمعه زیرکوه جنایات آل سعود و آل خلیفه را محکوم کرد و گفت:از خداوند می خواهیم این رژیم سفاک را محو بگرداند.
مرتضائی نیا با اشاره به انتخابات گذشته از حضور پرشور مردم در پای صندوقهای رای تشکر کرد و اظهارداشت:مردم ما با همه توان آمدند و آنهایی که از تریبون درصد مشارکت مردم را پایین ترین درصد اعلام می کنند بهتر است اطلاعات خود را به روز بکنند.
وی تاکیدکرد:بحث انتخابات و رقابت ها تمام شده است و باید این رقابت ها کنر گذاشته شود و رفاقت ها حاکم شود.
مرتضائی نیا با تبریک به منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا،گفت: منتخبین مردم به وعده هایی که داده اند عمل کنند.
امام جمعه زیرکوه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه مبلغین در جای جای شهرستان مستقر شده اند و تبلیغذ معارف الهی مشغولند افزود: از سازمان تبلیغات اسلامی به جهت اعزام مبلغ به مناطق مختلف تشکر می کنم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا