عمومی

25 دختر یتیم زیرکوه به همت خیرین، عازم مشهد مقدس شدند

25 دختر یتیم زیرکوه به همت خیرین کمیته امداد زیرکوه عازم مشهد مقدس شدند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،در آستانه ولادت حضرت معصومه (س)و روز دختر، به همت خیرین کمیته امداد شهرستان زیرکوه، تعداد 25 نفر از دختران یتیم این شهرستان به مشهد مقدس اعزام شدند.
مدیر کمیته امداد زیرکوه در حاشیه اعزام این دختران به مشهد مقدس ، گفت:این اردو با هدف غنی سازی اوقات فراغت دختران به نحو مطلوب، و اصل خود باوری و بهبود روابط فرهنگی و اجتماعی برگزار می شود.
ضیاء الدین فارابی با بیان اینکه از مهمترین فعالیت های کمیته امداد، بحث مسائل فرهنگی است،خاطرنشان کرد:از تعداد 40 سر فصل فرهنگی کمیته امداد،یک سرفصل به بحث اردو اختصاص دارد که در فصل تابستان با رویکرد غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان برگزار می شود و الحمدلله تا کنون این اردوها در تقویت بنیه دینی و اعتقادی خانواده ها و دانش آموزان تاثیر بسزایی داشته است.
وی ادامه داد:امسال اردوهای زیادی برگزار شده است که تعداد 80 نفر مادر و دختر تحت پوشش به مشهد مقدس،19 نفر دانش آموز پسر به اصفهان ،19 نفر به شیراز و 80 نفر از مادران نیز فردا شب به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.
مدیر کمیته امداد زیرکوه با بیان اینکه این دختران به همت خیرین عازم مشهد مقدس می شوند،گفت:از همه خیرین خواهشمندیم به جهت تامین و بسط سنت حسنه انفاق و انجام امور فرهنگی ما را یاری کنند تا بتوانیم اینگونه برنامه ها را برای افراد تحت پوشش برگزار نمائیم.
فارابی تصریح کرد: کلیه هزینه های این اردوی سه روزه از قبیل اسکان،پذیرایی و … توسط خیرین تامین شده است و علاوه بر آن به هر هر دختر یتیم مبلغ 2 میلیون ریال نیز برای هزینه های اضافی پرداخت شده است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا