عمومی

9دی ماه برای همیشه یوم الله و ماندگار خواهد ماند

امام جمعه اسفدن گفت:امروز هم ضمن محکوم کردن مجدد سران و همراهان فتنه اعلام می داریم 9دی ماه برای همیشه یوم الله و ماندگار خواهد ماند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زیرکوه نیوز از اسفدن ؛حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های نماز جمعه این هفته به یکشنبه 5 دی ماه سالروز میلاد حضرت عیسی (ع) اشاره کرد وضمن تبریک ولادت این پیامبر عظیم الشان و الوالعزم و صاحب کتاب را به همه مسیحیان و پیروان ادیان الهی بیان داشت: سیره پیامبران ،مبارزه با ظلم و طاغوت ها و برقراری عدالت و حمایت از مظلومان بود.
حجت الاسلام عبدالهی گفت : امیدواریم پیروان این پیامبر بزرگ سیره عملی حضرت شان را الگوی خود قرار دهند نه اینکه کاملا بر عکس باشند و فقط خود را منتسب به حضرت عیسی بدانند .
خطیب جمعه اسفدن با بیان اینکه پیروان مسیحیت همان کسانی هستند که بیشترین ظلم را به کشورها می کنند اظهار داشت: آمریکائیها که هم خودشان تروریست و تروریست پرور هستند سرتاسر جهان را به آتش کشیده و از تروریست حمایت می کنند که امروزه ما در عراق و حلب حمایت آنها را مشاهده می کنیم.
امام جمعه اسفدن همچنین به سالگرد تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی اشاره کرد و افزود:امنیت یکی از بهترین نیاز های کشور است که این ماموریت در 5 دی ماه 63 به فرمان حضرت امام خمینی (ره) به عزیزان ما در سپاه محول گردید که به لطف خداوند و توکلی که بر خداوند دارند در مدت ماموریت خویش تا امروز موفق بوده اند، همانگونه که در سازندگی و دفاع از کشور و تجهیزات نظامی افتخار آفرین هستند برگ زرینی بر دیگر افتخارات این نهاد انقلابی افزوده اند .
حجت الاسلام عبدالهی در ادامه به حماسه 9 دی ماه 88 روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اشاره کرد و اظهار داشت:نهم دی ماه روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است.
وی افزود : یوم الله نهم دی ماه روز اثبات ولایت پذیری و بصیرت مردم ایران و در حقیقت روز تشییع جنازه فتنه گران بود.
خطیب جمعه اسفدن عنوان کرد: از آنجا که پس از انتخابات سال 88 تمامی لشکریان کفر و نفاق و استکبار جهانی یکپارچه به نظام مقدس جمهوری اسلامی حمله کردند و در خیال خام خود براندازی نظام را داشتند غافل از این نکته بودند که نور خدا خاموش شدنی نیست.
امام جمعه اسفدن با بیان اینکه این نظام بیمه خون شهیدان والامقام است عنوان کرد: متاسفانه استاندار محترم در صحبت هایی اظهار داشته اند که یادواره شهدا برگزار نشود چون خروجی خوبی ندارد
وی با درخواست راهکار از استاندار که یادواره های شهدا خروجی خوبی داشته باشد بیان داشت:بودجه دولت که در دستان شماست ،بودجه اختصاص بدهید به مدیران خود جهت شرکت در یادواره های شهدا بخش نامه کنید که اگر شما مسئولین حضور پررنگ داشته باشید مردم حضور خوبی دارند و داشته اند.
حجت الاسلام عبدالهی با بیان اینکه امروزه فقط با برگزاری یادواره های شهداء می شود از خون شهدا حراست کرد و به جوانان انتقال داد خاطرنشان کرد:امروز عمارها و میثم تمارها زیر بیرق ولایت در رکاب نایب امام زمان (عج) میراث دار آن ارزش های ناب هستند نه کسانی که در فتنه ،اصول نظام و ولایت را نشانه رفته بودند .
وی گفت: چرا برخی نمی خواهند این روز بزرگ یادآوری شود و این حماسه ای که مردم خلق کردند و بساط فتنه گران را بر چیدند به رخ جهانیان کشیده شود.
خطیب جمعه اسفدن اظهار داشت: چرا نباید دنیا بداند که مردم تا پای جان به انقلاب و نظام و میهن خود وفا دارند و از ولایت فقیه تبعیت می کنند و اهانت به مقدسات خود را بر نمی تابند .
امام جمعه اسفدن با بیان اینکه مردم در همراهی با نظام و رهبری بصیرت دارند و دشمن شناس هستند گفت: این خواص بی بصیت هستند که هنوز که هنوز است از خواب غفلت و توهم بیدار نشده اند و اعلام برائت نکرده اند .
حجت الاسلام عبدالهی در پایان ضمن محکوم کردن مجدد سران و همراهان فتنه اعلام داشت: 9 دی ماه برای همیشه یوم الله و ماندگار خواهد ماند و سیلی محکمی به صورت دشمنان و منافقین و خواص ساکت بی بصیرت خواهند نواخت .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا