عمومی

9 دی ماه انقلاب را بیمه کرد

فلاحتی گفت:اگر بگوئیم 9 دی انقلاب را بیمه کرد و تضمین کرد حرف خلافی نزدیم و امروز فتنه 88 و راهپیمایی شکوهمند 9 دی برای ما درسی عبرت آموز شده درسی که با نور افکن آن می توانیم جلوی خیلی از مسائل را در کشور بگیریم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،فرهاد فلاحتی امشب در مراسم گرامی داشت 9 دی ،در اجتماع پرشور مردم شهرستان زیرکوه،اظهارداشت:زنده نگه داشتن 9 دی ،رئز بصیرت توسط مردم بصیر انقلابی همه ساله کمتر از اینکه چشم فته و فتنه گر را بیرون بیاورند نیست.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:هر سال و هر دم باید ابعاد مختلف و شکوهمندی از جریانی که با عنوان فتنه 88 مردم ایران اسلامی از سر گذراندند تبیین و تعریف شود ولو اینکه عده ای از گرفتن این جلسات بدشان می آید.
وی با بیان اینکه برخی ها می گویند کلمه فتنه را به کار نبرید و بگویید جریانات سال 88،تاکیدکرد:بی خردی است که پس از گذشت چندین سال از این ماجرا و روشن شدن ابعاد حقیقی و پشت پرده های آن،امروزکسی به صرف وابستگی به یک جریان سیاسی خواسته باشد بحث فتنه در کشوررا منکر شود.
فلاحتی ،اذعان داشت:امروز انسان تعجب می کنند که افرادی اگر چه در راس کشور مدیریتی هایی دارند و در دولت مسؤولیت های خطیری دارند،اظهار نظرهایی راجع به دولت گذشته می کنند و مشکلات اقتصادی مردم را وقتی می خواهند توجیه کنند بر می گردانند به حوادث و جریاناتی که در دولت گذشته بوده است.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر هم مشکلاتی بوده باید علت آن برای مردم بیان شود،گفت:چرا نمی گوئید در سال 88 بعد از جریان فتنه در کشور مشکلات فراوان خارجی و سرمایه گذاری در کشور روی داد.
وی با اشاره به اینکه یک سال مانده به انتخابات آلارم های دشمن در فتنه گری شروع می شود،بیان داشت:انتخابات بهانه ای برای دشمنان بود تا ریشه های مذهب و دین رادر کشور از بین ببرند وآیا آتش زدن خیمه گاه حسینی در تهران،پاره کردن تمثال حضرت امام،به شهادت رساندن بسیجیان مظلوم،چادر انداختن از سر دختران محجبه در تهران و ده ها فاجعه دیگر برای انتخابات بود؟
فلاحتی با تاکید بر اینکه دشمنان ریشه را هدف گرفته اند، اذعان داشت:بحث امروز راجع به فتنه روشنگری این است که به بهانه های متعدد اتاق های فکر در کشورهای مختلف در شرایط مساعد حضور پیدا می کنند برای از بین بردن و منحرف کردن انقلاب اسلامی ایران خواه انتخابات باشد و خواه هر حادثه دیگر.
وی تصریح کرد:امروز چه خوب است که برخی از دولتمردان که فلش می زنند به حوادث قبل به مردم بگویند این حوادث روی داد که پرونده تحریم ایران قطور شد و بگویند چه ماجراهایی روی داد تا فتنه 88 چهار سال دولتی که با 40 میلیون رای روی کار آمد را با صدها مشکل داخلی و خارجی روبرو کرد.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر شفاف سازی مسائل،گفت:شفافیت و روشنگری جزء روش های رهبری است .چرا از مردم مسائلی که اصلا محرمانه و امنیتی نیست را پنهان می کنیم مگر مردم نامحرم ما هستند؟
فلاحتی اذعان داشت:ای کاش کسانی که ابعاد پشت پرده فتنه 88 را خیلی خوب می دانند،آلارم های کشورهای مستکبر و حوادثی که بعد از آن گذشت را خیلی خوب می دانند،رافت و رحمت رهبری و نظام را خیلی خوب می دانند یک کلمه صادقانه می گفتند ایهاالناس تحلیل ما غلط بود و ما آلت دست دشمنان شدیم ما را ببخشید ،این کفایت می کرد.
وی خاطرنشان کرد:خوشبختانه ملت بصیر و ولایتمدار در اقصی نقاط ایران اسلامی اینقدر مسائل را هوشمندانه دنبال می کند و می داند و می فهمد که نیاز به گفتن این و آن نیست و تشریح ابعاد ماجرا خیلی ضرورت ندارد.
فلاحتی گفت:حادثه 9 دی را در راهپیمایی عظیمی که شکل گرفت هیچکس نه مدیریت کرد نه جار زد نه تبلیغ کرد بلکه مردم آگاهانه وارد صحنه شدند چون از جریانات نگران بودند و در یک روز مبارک داخل خیابانها ریختند و فتنه را خاموش کردند.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:همین مردم حوادث بعد از آن را با سعه صدر هضم کردند و مشکلات زیادی را بخاطر حفظ مصالح نظام در دل نگه داشتند و خیلی از ماجراها را نادیده از کنارش گذشتند تا به مسؤولان وقت بدهند تا در مسیر انقلاب قرار گیرند و ارزش 9 دی به این است.
9 دی انقلاب را بیمه کرد
وی بیان داشت:اگر بگوئیم 9 دی انقلاب را بیمه کرد و تضمین کرد حرف خلافی نزدیم و امروز فتنه 88 و راهپیمایی شکوهمند 9 دی برای ما درسی عبرت آموز شده درسی که با نور افکن آن می توانیم جلوی خیلی از مسائل را در کشور بگیریم و می توانیم بسیاری از کارهایی که دشمن طراحی می کند بشناسیم.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت:جریانی که در سال 88 گذشت مربوط به جریان و گروه خاصی نبود و مربوط به رای آوردن این و آن نبود بلکه مربوط به شاکله ای بود که می خواست در انقلاب تفرقه ودو دستگی ایجاد کند و ما امروز باید سطح اجتماعی ما به گونه ای باشد که بگو ییم همه ملت ایران افرادی هستند که هر فتنه ای در هر موضوعی که نظام را نشانه رفته باشد محکوم کنند .
فلاحتی اظهارداشت:امروزخوشحالیم که ملت آگاه ایران اسلامی با هوشمندی بسیار بالا جلوی بسیاری از فتنه ها را می گیرد و اگاهی و هوشیاری و توجه به عمود خیمه انقلاب یعنی رهبر معظم انقلاب جزء ضروریات سیاسی و امروز ماست.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا